Piłkarze KP Polonii 1912 Leszno są już po pierwszym sparingu. Przegranym

2020-06-18 8:14

W środę ulegli na własnym boisku innemu IV-ligowcowi – Dębowi Przybyszów 1:3. Wynik w tym przypadku był sprawą drugorzędną.

Piłkarze są po ciężkich treningach, co dało się zauważyć z każdą kolejną minutą spotkania. Zawodnikom nie sprzyjała też aura, bo mimo że mecz był rozgrywany pod wieczór, to było dość duszno. W 60 minucie jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Jakub Harendarz. Goście, którzy w poprzednim sezonie zajęli 4 miejsce w IV lidze, grupa lubuska odpowiedzieli trzema trafieniami, wygrywając na stadionie lekkoatletycznym 3:1. Dodajmy, że ostatecznie Polonia przystąpi do nowego sezonu w mocno przemeblowanym składzie. Wszystko wskazuje na to, że nowych klubów szukają sobie: Piotr Sarbinowski, Jakub Nowak, Jakub Rerak, Karol Smoła oraz Fryderyk Kokot.

- Zapowiadało się inaczej, jednak te ubytki w kadrze są większe, niż zakładaliśmy no i musimy sobie poradzić - mówił Łukasz Konieczny, trener KP Polonia 1912 Leszno.

Kolejny sparing, bez udziału kibiców Poloniści rozegrają w najbliższą sobotę o godzinie 16.00, podejmując Koronę Piaski.​

Większe czy mniejsze? To sprawdzian nie tylko na wiedzę, ale intuicję!