Maciej Mizgalski

i

Autor: TS

Imprezy plenerowe

Jak idzie sprzedaż biletów na Dni Leszna 2024?

2024-05-23 13:54

15 tysięcy osób na koncercie z okazji Dni Leszna? Tyle biletów chce sprzedać Miejski Ośrodek Kultury. Może się to udać, bo bilety na piątkowy koncert schodzą w szybkim tempie.

Dni Leszna 2024. Kto wystąpi na koncercie na stadionie?

Najważniejszy dzień obchodów Dni Leszna to piątek, 31 maja. W tym dniu odbędzie się koncert gwiazd na stadionie im. Alfreda Smoczyka. Jako pierwsza o godzinie 19 wystąpi Margaret, po niej na scenie stanie Agnieszka Chylińska. Na sam koniec dnia zagra polski producent muzyczny, remikser, autor tekstów, DJ, tworzący głównie muzykę klubową - C-Bool. Koncert będzie płatny. Bilety będą kosztować 10 złotych.

Bilety sprzedają się fajnie. Mamy ponad 5 tysięcy biletów sprzedanych, co świadczy o tym, biorąc pod uwagę lata ubiegłe, że dobijemy do tego wyniku, o który nam chodzi. Chcielibyśmy się spotkać na stadionie z mieszkańcami w gronie 15 tysięcy osób. Myślę, że tak będzie - mówił Maciej Mizgalski, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie.

Czy zatem biletów może zabraknąć?

Mam nadzieję, że dla wszystkich biletów starczy, ale mimo wszystko, biorąc pod uwagę rok ubiegły, namawiam do tego, żeby pamiętać żeby mieć bilet trochę wcześniej - dodaje Maciej Mizgalski.

Bilety będzie można kupić przed koncertem. Do wyboru będą bilety na trybuny i na płytę stadionu. Bramy stadionu będą otwarte o godzinie 18. Koncert rozpocznie sie o 19:00. 

Noc Muzeów w Muzeum Okręgowym i MBWA w Lesznie