Półmaraton Leszno

Autor: TS

Miłosz Szcześniewski z Dąbcza zwycięzcą II Edycji C&C Partners Półmaraton Leszno [ZDJĘCIA]

2024-09-07 11:22

Prawie trzystu zawodników stanęło dzisiaj na starcie półmaratonu rozgrywanego w ramach Leszczyńskiego Festiwalu Sportu. Było gorąco nie tylko z powodu emocji sportowych, ale też przez pogodę. Biegacze kończyli półmaraton w upale.

Znamy zwycięzcę II Edycji C&C PARTNERS PÓŁMARATON LESZNO

Półmaraton wystartował przy szkole na Zaborowie. Na starcie biegu stanęło 266 zawodników. Jako pierwszy na metę dobiegł z czasem 01:18:42 Miłosz Szcześniewski z Dąbcza, reprezentujący Hoka Garmin Team.

Pogoda dzisiaj nie pomagała, na szczęście rano było jeszcze nie najgorzej, ale z każdym kolejnym kilometrem temperatura rosła. Na trasie było sporo piachu, ale fajnie, że biegliśmy przez las, bo było trochę cienia. Ogólnie było super – mówił tuż po przekroczeniu linii mety Miłosz Szcześniewski, zwycięzca C&C PARTNERS PÓŁMARATON LESZNO.

Drugie miejsce zajął Norbert Kołodziej z Krzemieniewa, a trzeci był Andrzej Iliv z Lipna. Wśród pań najlepsza była Karolina Hampel z Zielonej Góry. Druga w kategorii kobiet przekroczyła metę Justyna Budner z Poznania, a trzecia Anna Ajnbacher z Leszna.

W niedzielę na Zaborowie, w ramach Leszczyńskiego Festiwalu Sportu, odbędzie się Tomelka Transport TorTura.

Matura to Bzdura w Mielnie! Czy znasz odpowiedzi na pytania z programu?