Piłka nożna

Pokonali III-ligowca

2024-01-29 10:10

Mocnych rywali w meczach sparingowych mają piłkarze Polonii 1912 Leszno. Tym razem znów sprawdzili się na tle III-ligowca, którym była Pogoń Nowe Skalmierzyce, wygrywając 2:0.

Piłkarze Polonii 1912 Leszno pokonali w sparingu III-ligowca

Szukanie optymalnej formy, sprawdzanie nowych graczy. Temu służą takie spotkania, choć i wyniki jeśli są korzystne budują morale przed zbliżającą się ligą. Polonia zadebiutowała na świeżo oddanej sztucznej murawie na kompleksie boisk w Zaborowie i ten chrzest sztucznej trawy wypadł bardzo dobrze. Trener Karol Miś wypróbował wszystkich swoich graczy, więc w obu połowach wystąpiły dwie różne jedenastki. Do przerwy było bez bramek, ale po zmianie stron do siatki trafili Matyja i Wosiak. Pogoń nie potrafiła odpowiedzieć i trzeci kontrolny mecz leszczynian zakończył się drugim zwycięstwem, które na pewno cieszy. Kolejny, czwarty mecz kontrolny nasz zespół rozegra w najbliższy czwartek, 1 lutego w Żmigrodzie z Piastem.

20 pytań z wiedzy ogólnej. Sprawdź w quizie, ile wiesz o świecie. Nie będzie łatwo!