futsal

Autor: AB

Porażka i spadek w tabeli

2024-01-08 6:20

Do gry powróciła FOGO Futsal Ekstraklasa. Niestety powrót po Nowym Roku dla GI Malepszy Arth Soft Leszno nie wypadł najlepiej. W meczu 4 i 5 drużyny tabeli tym razem skuteczniejszy okazał się Dreman Opole Komprachcice.

GI Malepszy Arth Soft Leszno przegrywa w Trapezie

Leszczynianie rozpoczynali sezon od starcia z tym rywalem i po bardzo dobrym meczu wygrali na wyjeździe 3:0. Teraz doszło do rewanżu w Trapezie. Mecz zapowiadany jako hot kolejki nie zawiódł, ale niestety zakończył się sukcesem rywala. To gospodarze w tym meczu częściej atakowali, ale po 20 minutach, czyli I połowie był remis 2:2, a na każde trafienie gospodarzy, w tym przypadku Konopackiegpo oraz Siecli odpowiedź znajdowali rywale. Już w 23 minucie Dreman po raz pierwszy wyszedł w tym spotkaniu na prowadzenie. Wyrównał co prawda Kolesnykov, ale przeciwnik równie szybko odpowiedział na 4:3. Pomimo wielu starań, gry z wycofanym bramkarzem wynik nie uległ już zmianie i trzy punkty pojechały na Opolszczyznę. Ta porażka oznacza, że teraz role się odwróciły. To Dreman Opole Komprachcice jest czwarty, a leszczynianie zanotowali zjazd na pozycję nr 5.

Mega trudny quiz dla fanów żużla

Kto jest rekordzistą pod względem zdobytych tytułów Indywidualnych Mistrzostw Polski w żużlu?