Antidotum na pandemię. Przed nami lotnicze pokazy na lotnisku w Lesznie

i

Autor: hak, archiwum

Antidotum Airshow 2024

Prawie 8 godzin pokazów dziennie podczas Antidotum Airshow w Lesznie [PROGRAM MINUTOWY]

2024-06-21 10:00

​Gotowi na podniebny spektakl? Dziś i jutro Antidotum Airshow Leszno. To prawie 8 godzin pokazów każdego dnia! Znamy szczegółowy, minutowy program imprezy.

To już 5. edycja pokazów lotniczych organizowanych przez Lotnisko Leszno. Antidotum Airshow rozpocznie się dziś (piątek)  i jutro w samo południe. W programie znalazły się m.in. loty widokowe, wystawa sprzętu wojskowego i atrakcje dla dzieci. I co najważniejsze - pokazy lotnicze – najdłuższe w historii tej imprezy. Jest ich tak wiele, że organizatorzy musieli przesunąć ich początek z godz. 16: na 15:00.

Dziś pokazy dzienne otworzy o godz. 15:10 PZL M18 Dromader Mieleckich Zakładów Lotniczych, a jutro o 14:45 pokaz dynamiczny grupy realizacyjnej KMP w Poznaniu. Oba dni pokazów zakończy o godz. 22:36 Aerosparx z Wielkiej Brytanii w motoszybowcach Grob 109b– legenda nocnych pokazów w Lesznie. Będzie kolorowo i wybuchowo.

Dokładny program Antidotum minuta po minucie oraz przydatne info, co warto zabrać w GALERII poniżej.

Antidotum Airshow Leszno 2023

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

Pytanie 1 z 11
Reprezentacja po raz pierwszy na mistrzostwa Europy awansowała, gdy prowadził ją trener Leo Beenhakker. W którym roku odbyło się pierwsze Euro z udziałem naszej kadry?