Rywal się nie przeciwstawił. Kolejne zwycięstwo futsalistów z Leszna

Autor: FB KS Futsal Leszno

Futsal

2024-04-04 8:53

Kolejne zwycięstwo dopisali do swojego dorobku futsaliści z Leszna. W rozegranym wieczornym, środowym spotkaniu nasz zespół rozbił WE-MET Futsal Club Kamienica Królewska 8:0.

Zespół z Kaszub przed meczem w Trapezie nie miał szans na nic. Zapewnił sobie utrzymanie, a na walkę o play-off trochę zabrakło. Rywalowi trudno było się zmotywować w odróżnieniu od gospodarzy, którzy chcą utrzymać czwarte miejsce przed najważniejszą częścią sezonu.

Do przerwy zespół trenera Tomasza Trznadla zdobył dwie bramki, a ich autorami byli: Malyshko i Kozhemiaka. Po zmianie stron futsalówka częściej wpadała do siatki, bo aż sześć razy. W 23 minucie to strzelanie rozpoczął Malyshko, a kolejne bramki zdobywali:Restrepo, Gallego,Siecla, Kozhemiaka i na koniec w ostatniej minucie młodziutki Zydorczyk, dla którego było to premierowe trafienie na parkietach FOGO Futsal Ekstraklasy.

Dodajmy, że klubom najwyższego szczebla rozgrywkowego pozostała do rozegrania jeszcze jedna kolejka rundy zasadniczej. Rozegrana ona zostanie dopiero 20 kwietnia, a leszczynian czeka bardzo ciężki pojedynek w Lubawie z Constractem. Potem już play-offy.