Futsal

Autor: GI Malepszy Futsal Leszno

Futsaliści z Leszna pozostają niepokonani

2024-10-10 9:53

GI Malepszy Arth Soft Leszno odniósł w środę trzecie zwycięstwo w rozgrywkach FOGO Futsal Ekstraklasy i pozostaje niepokonany w lidze. Leszczynianie wygrali dość wysoko, bo 7:2, ale zwycięstwo nie przyszło wcale łatwo.

GI Malepszy Arth Soft Leszno odniósł w środę trzecie zwycięstwo w rozgrywkach FOGO Futsal Ekstraklasy

Końcowy wynik pokazuje, że było to pewne zwycięstwo. Pojedynek z Dremanem Exlabesa Opole Komprachcice był jednak długimi fragmentami dość wyrównany. Do przerwy nasz zespół prowadził grę, lekko przeważał, ale zdołał zdobyć tylko jedną bramkę. Stalo się to w 7 minucie kiedy podanie Daniela Gallego sfinalizował Rajmund Siecla. Do przerwy było skromne 1:0.

Wysoka wygrana leszczyńskich futsalistów

Po zmianie stron dwa razy trafił Malyshko, ale w 33 minucie odpowiedzieli goście. Gospodarze mieli trochę problemów, bo pojawiła się też czerwona kartka dla Konopackiego. To nieco pobudziło rywala, ale skuteczność tym razem była dość mocną stroną gospodarzy, którzy od stanu 3:1 zdobyli cztery bramki z rzędu po dwóch trafieniach Betowskiego oraz golach Skrzypka i Rosa. Goście na pocieszenie w ostatniej minucie zdobyli drugą bramkę w meczu, który zakończył się jednak dość wysoką wygraną podopiecznych trenera Tomasza Trznadla 7:2. Nasza drużyna pozostaje na 4 miejscu w ligowej tabeli z bilansem 3 zwycięstw i dwóch remisów, co daje 11 punktów. Liderem z kompletem 15 punktów jest Rekord Bielsko-Biała.