Mencel i Jabłoński z awansem

i

Autor: AB

Żużel

Mencel i Jabłoński z awansem

2024-07-05 10:53

Młodzież FOGO Unii Leszno nas nie zawiodła. Liczyliśmy po cichu na dobre wieści szczególnie z Opola i Gniezna i tak też się stało...

W Opolu swoją niezłą dyspozycję w ostatnich dniach potwierdził Antoni Mencel, który wygrał pierwsze cztery wyścigi i dopiero w piątej serii oglądał plecy jednego z rywali. 14 punktów dało mu 1 miejsce w imprezie i awans.

Z kolei w Gnieźnie z dobrej strony pokazał się nasz inny ,,ligowiec”, czyli Hubert Jabłoński. Jego 12 punktów wystarczyło do tego by zając tam drugie miejsce, również premiowane awansem do finału. Lepszy okazał się tylko Kevin Małkiewicz z Grudziądza. Pozostali młodzi leszczynianie, ci z najmniejszym stażem odpadli. Stosunkowo dobrze wypadł w Opolu Marcel Juskowiak, który z dorobkiem 7 punktów był dziesiąty. Szansę dostał też Emil Konieczny, który był rezerwowym. Wychowanek Unii zdobył w czterech startach 3 punkty. Kacper Mania w Gnieźnie zajął 13 miejsce z dorobkiem 4 punktów. Wreszcie w Ostrowie Wielkopolskim dobre 7 miejsce z dorobkiem 8 punktów zajął Jakub Żurek, a Kuba Wojtyńka sklasyfikowany został na 12 miejscu, mając w dorobku 4 ,,oczka”.

Drenchill z hitem lata 2024! Jego nowy singiel "Gravity" PRZEDPREMIEROWO na ESKA.pl

Quiz tylko dla ekspertów. Sprawdź, czy rozpoznasz mistrzów boksu ze zdjęcia?

Pytanie 1 z 10
Kto to jest?
quizboks