Nieskuteczna Polonia. W derbach lepsza Obra

2024-08-19 10:07

Mocne tempo narzucili sobie piłkarze IV ligi. Grali w świąteczny czwartek, a teraz wybiegli na boiska w niedzielę. Tym razem nie wszystkie drużyny były zadowolone z tego co udało im się zabrać z boiska.

Polonia 1912 Leszno podejmowała Victorię Września, która w pierwszych spotkaniach nie pokazała nic wielkiego. Do Leszna przyjechała się głównie bronić, a niekiedy skontrować. Polonia była nieskuteczna, albo nadziewała się na szczelną obronę gości. Swoje trzy grosze dołożył do tego bramkarz przyjezdnych i mecz niewykorzystanych szans zakończył się rozczarowującym bezbramkowym remisem.

W Piaskach z kolei doszło do derbów regionu, w których Korona podejmował Obrę 1912 Kościan. Pierwsze 45 minut zaciętego spotkania nie przyniosło bramek. Po przerwie strzelali goście. W 76 minucie Kieliszewski, a w 82 minucie Krawczyk. Po tych dwóch trafieniach Obra, która jest niepokonana wygrała 2:0, utrzymując drugie miejsce w tabeli.

SE: Wywiad Andrzeja Kostyry z Julią Szeremetą

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wiesz co to pasztet strasburski? To unikniesz 0/10!

No to zaczynamy! Pasztet strasburski produkowany jest ze stłuszczonych wątróbek kaczych i gęsich. Inna jego nazwa to: