Koniec sezonu UKS 9

i

Autor: UKS 9

Z trzema złotymi medalami zakończyły rozgrywki drużyny UKS 9 Leszno [ZDJĘCIA]

2022-06-06 12:03

W miniony piątek w Osiecznej w gronie przyjaciół klubu, partnerów, przedstawicieli miasta i rodziców odbyła się uroczystość zakończenia sezonu 2021/2022. Impreza stanowiła okazję do podziękowań dla osób zaangażowanych w działalność klubu i podsumowań wydarzeń sportowych.

Zakończenie sezonu odbyło się w Kompleksie Banderoza w Osiecznej. Wśród zaproszonych gości znaleźli się partnerzy klubu, przedstawiciele miasta Leszna, Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej, rodzice siatkarzy oraz wszystkie drużyny młodzieżowe i dziecięce UKS 9 Leszno.

Radość ze wspólnego biesiadowania była tym większa, że na sam koniec tegorocznych rozgrywek młodzież wywalczyła 3 złote medale: w kategorii czwórek chłopców, dwójek dziewcząt i chłopców. Przed leszczyńską młodzieżą Finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się 1-3 lipca w Gliwicach.

 W tym roku kadeci UKS 9 Leszno awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Polski, a debiutująca młodzież w siatkówce plażowej została finalistami Mistrzostw Polski, które odbędą się w wakacje.

Przygotowano prezentację zdjęć i film podsumowujący rozgrywki. Wręczono okolicznościowe podziękowania i kwiaty. Na wszystkich gości czekał ogromny tort, a dla najmłodszych przygotowano dmuchany zamek.