​Zwycięska porażka GI Malepszy Arth Soft Leszno

Autor: FB KS Futsal Leszno

Futsal

2024-03-21 9:11

Po sensacyjnym zwycięstwie w pierwszym półfinale Pucharu Polski w futsalu zespół GI Malepszy Arth Soft Leszno stanął przed ogromną szansą wyrzucenia za burtę Constractu Lubawa. Szansę tę wykorzystał, awansując do wielkiego finału!

Kolejna sensacja

Ponad tydzień temu leszczynianie niespodziewanie rozbili Constract w Lubawie aż 5:0. Przed rewanżem byli w świetnej sytuacji, ale musieli pamiętać o tym, że rywal się nie podda.

Rzeczywiście poprzeczka była zawieszona wysoko. Było trudno, bo Constract był zmuszony atakować od początku. Leszczynianie się bronili i czekali na kontry. Przeciwnik objął prowadzenie w 18 minucie spotkania.Potem rywal szybko wycofał bramkarza co się zemściło, bo na 1:1 wyrównał Betowski. Constract nie ustawał w ataku i już dwie minuty później był znów na prowadzeniu. W 39 minucie trafił jeszcze na 3:1, ale gospodarze upilnowali bezpiecznej przewagi i pomimo że przegrali 1:3, to zaliczka z pierwszego spotkania okazała się wystarczająca, by zameldować się w finale. W finale nasz zespół zagra z Piastem Gliwice, który wyeliminował Rekord Bielsko-Biała.

Pisankowy Desant na Tarnów. Miasto ozdobi ponad sześć tysięcy kolorowych pisanek