Konferencja prasowa FOGO Unii Leszno

i

Autor: YT/Unia Leszno TV

Żużel

Już wszystko jasne!

2024-06-19 12:29

Wiemy, czy w sobotę na torze pojawi się Janusz Kołodziej. O stanie zdrowia kapitana leszczyńskich Byków, a także o tym, kiedy do składu wrócą kontuzjowani Damian Ratajczak i Andrzej Lebiediew, poinformował dzisiaj na konferencji prasowej trener FOGO Unii Leszno, Rafał Okoniewski.

Czy Janusz Kołodziej pojedzie w meczu z Apatorem Toruń?

Kibiców biało-niebieskich interesuje przede wszystkim stan zdrowia Janusza Kołodzieja. Bez kapitana Byki przegrywają. Czy "Koldi" pojawi się w składzie Unii na mecz z Apatorem?

Sytuacja nie jest ciekawa, aczkolwiek Janek juz jakieś próby na torze miał. Jednak nadal nie wygląda to tak, żeby Janek mógł wystartować. Jeszcze to troszeczkę potrwa - mówił na konferencji prasowej trener FOGO Unii Leszno, Rafał Okoniewski.

W składzie Byków na sobotę zabraknie również Andrzeja Lebiediewa, który w wypadku w meczu ze Stalą Gorzów złamał trzy żebra.

To jest świeża sprawa i na chwilę obecną jest to wróżenie z fusów kiedy Andrzej wyjedzie na tor. Mam nadzieję, że szybko dojdzie do siebie i wkrótce będzie mógł wrócić do startów - dodaje Rafał Okoniewski.

Wiadomo też, że w składzie FOGO Unii Leszno na mecz z Apatorem zabraknie Damiana Ratajczaka. 

Co do Damiana - kończy rehabilitację w Łodzi, wygląda to dość dobrze, Też niebawem ma sie pojawić na torze i wtedy zobaczymy jak wygląda jego sytuacja - wyjaśnia menadżer Fogo Unii Leszno.

Mecz FOGO Unii Leszno z Apatorem Toruń odbędzie się w sobotę o godzinie 19:30. Jeśli go przegramy, może być to koniec marzeń o utrzymaniu w PGE Ekstralidze.

Znasz historię leszczyńskiego żużla? Sprawdź się w quizie!

Pytanie 1 z 10
W którym roku powstał Leszczyński Klub Motocyklowy?
Leszczyński Klub Motorowy
Sonda
Czy FOGO Unia Leszno utrzyma się w PGE Ekstralidze?