Piknik Dla Życia i Rodziny

i

Autor: TS

Imprezy plenerowe

Na Plac Metziga przyszły tłumy by pokazać przywiązanie do wartości rodzinnych [ZDJĘCIA]

2024-06-24 10:05

W niedzielę (23.06) odbył się tam wielki piknik po Marszu dla Życia i Rodziny. Były dmuchańce, kiełbasa z grilla i ciasto. Na scenie wystąpił zespół Arka Noego.

Marsz Dla Życia i Rodziny i wielki piknik w Lesznie

Marsz dla Życia i Rodziny organizowany jest w Lesznie od lat, ale pikniku na taką skalę w mieście po marszu jeszcze nie było. Na Plac Metziga w niedzielne popołudnie przyszło ponad 2 tysiące osób, głównie rodzin z dziećmi, bo to dla nich ta impreza była zorganizowana.

Organizujemy taki właśnie dzień, żeby propagować wartości takie jak rodzina. Zaprosiliśmy wszystkich tych, dla których te wartości są bliskie, dla których są ważne. Jest z nami mnóstwo dzieci, mnóstwo rodzin. Cały festyn prowadzi pan Jan Pospieszalski, znany wszystkim dziennikarz i publicysta. Częstujemy wszystkich, którzy przybyli kiełbasami i ciastem. Robimy to za darmo - mówiła Anna Dudek, jedna z organizatorek Marszu dla Życia i Rodziny.

Dzień Dla Życia i Rodziny w Lesznie. Arka Noego porwała tłum do wspólnego śpiewania

Oprócz Jana Pospieszalskiego na scenie wystąpił zespół Pinokio Brothers i jako gwiazda Arka Noego. Dzieci z zespołu pod przewodnictwem Litzy zaśpiewały między innymi piosenkę "Tato" z okazji Dnia Ojca. Refren odśpiewali wszyscy na Placu Metziga. Posłuchajcie jak wyszło.

Z jakiego kraju pochodzi ta marka samochodów? Wielki quiz dla prawdziwych ekspertów!

Pytanie 1 z 10
Z jakiego kraju pochodzi marka FIAT?