Niecodzienna sytuacja w Górze. Pijany mężczyzna przyjechał na policję spytać, czy jest poszukiwany

i

Autor: KPP Góra

Na sygnale

Niecodzienna sytuacja w Górze. Pijany mężczyzna przyjechał na policję spytać, czy jest poszukiwany

2024-06-11 9:41

29-latek przyjechał do komendy policji rowerem i już dalej nie pojechał, bo został zatrzymany. I to nie tylko za jazdę pod wpływem alkoholu.

Podał się im na tacy

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę (9 czerwca) tuż po godz. 21:00. Do Komendy Powiatowej Policji w Górze przyjechał rowerem 29-letni mieszkaniec powiatu górowskiego. Mężczyzna przyjechał dowiedzieć się, czy jest poszukiwany przez policję. Podczas rozmowy dyżurny policji wyczuł od niego woń alkoholu.

- Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu, a alkomat wykazał prawie 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Policjanci po sprawdzeniu osoby w policyjnych bazach danych ustalili, że mieszkaniec powiatu górowskiego jest poszukiwany przez Komendę Miejską Policji w Lesznie w związku z prowadzonym postępowaniem o kradzież - mówi Ariel Bujak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Górze.

To nie był jednak koniec kłopotów 29-latka. W trakcie przeszukania, policjanci znaleźli w jego rzeczach osobistych woreczek strunowy z metamfetaminą. Mężczyzna został zatrzymany i po wytrzeźwieniu miał usłyszeć zarzuty.

Ale żużel! Uczestnicy 14. Ogólnopolskiego zlotu skuterów Osa na stadionie żużlowym w Lesznie

Przyśpiewki polskich kibiców na Euro 2024

Pytanie 1 z 9
Biało-czerwone to...