Piłka nozna

Polonia poza Pucharem Polski. Obra gra dalej

2024-03-11 9:14

Piłkarze Polonii 1912 Leszno pożegnali się z Pucharem Polski. Dalej gra Obra 1912 Kościan, która nie miała problemów w Poznaniu.

Polonia rozpoczęła spotkanie w Pobiedziskach bardzo dobrze, bo prowadziła po trafieniu w 23 minucie Wawrzyniaka. Miała kolejne okazje, ale ich nie wykorzystała. Po przerwie dwa razy trafili gospodarze i nie dali sobie już wydrzeć zwycięstwa. Huragan wygrał 2:1 i gra dalej. Dalej gra też Obra 1912 Kościan, która wygrała w Poznaniu, z grającą w klasie okręgowej Polonią 4:1 po bramkach Sznabla, Płotkowiaka, Marcinkowskiego oraz Słomy. Bez gry w dalszej fazie Pucharu Polski na szczeblu Wielkopolski jest też Korona Piaski, która miała wolny los. Może się tam jeszcze znaleźć Krobianka Krobia, która dopiero w środę zmierzy się na własnym boisku z Tarnovią Tarnowo Podgórne.

Akcja bicia rekordu Guinnessa pod barem Lussi. To najdłuższa zapiekanka na świecie!