​Ten sezon mógłby się już zakończyć. Nieudane dni piłkarskich drużyn regionu w IV lidze

Piłka nożna

2024-06-03 8:57

Trzy porażki mieliśmy w świąteczny czwartek i ponownie trzy porażki zanotowaliśmy w miniony weekend.

Czy sezon dla naszych zespołów trwa już za długo? Do takich wniosków możemy dojść, bo solidarnie trójka naszych drużyn znów przegrywała.

Polonia 1912 Leszno znów pokazała, że ostatnie minuty, a wręcz ostatnie akcje spotkania to słaby punkt drużyny. Mecz z Centrą Ostrów Wielkopolski, który układał się na remis 0:0 zakończył się stratą bramki w 90 minucie i porażką 0:1.

Z tonu spuściła też Obra 1912 Kościan, której zabrakło chyba motywacji w starciu z Polonią Marcinki Kępno. Broniąca się przed spadkiem drużyna gości wygrała nieoczekiwanie w Kościanie 4:1.

Taki sam wynik padł w meczu w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie Ostrovia rozbiła Koronę Piaski. Gości stać było tylko na jedną bramkę z rzutukarnego, zdobytą przez Reraka. Ta porażka i wygrana Kępnian w Kościanie sprawiła, że Korona ma tylko punkt przewagi nad strefą spadkową, a do końca sezonu pozostały jeszcze trzy kolejki.

Skandynawskie kryminały, które mrożą krew w żyłach do ostatniej minuty | To Się Kręci

QUIZ. ile pamiętasz z kolonii w czasach PRL? Najlepsze wspomnienia z dzieciństwa